ЗСУ знищили бронеколону окупантів на Курщині
Бійці 41-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили штурмову броньовану групу з десантом російських військових в полях біля лісу на території Курської області РФ.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїх платформах в Фейсбуці, Ютубі і Телеграмі, оприлюднивши відповідне відео.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих як контрольними безпілотними літальними апаратами, так і дронами-камікадзе, якими наші захисники власне й нищили ворожу техніку.
Ми нарахували вісім знищених або пошкоджених бойових броньованих машин різного типу путінських посіпак, як гусеничних так і колісних.

Подпишитесь на новости
























