ЗСУ знищили базу російських окупантів в Херсонській області

В районі села Каїри (на лівому березі Каховського водосховища, близько п’яти кілометрів до вільної території) Херсонської області сили Оборони в ніч на тринадцяте листопада знищили склад боєприпасів, близько сорока інтервентів, дві одиниці броньованої техніки та десяток вантажівок російських окупантів.

Про це сьогодні в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

Нагадаємо, саме в цьому селі нещодавно було знешкоджено велику групу «кадировців», базу яких накрили ударом з HIMARS.

В свою чергу, спікер Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров в звіті за тринадцяте листопада розповів, що наші ракетно-артилерійські підрозділи на Херсонському напрямку виконали 33 вогневих завдання. Це порівняно мало і опосередковано вказує на те, що ЗСУ не ведуть наступальних дій в лівобережній частині Херсонської області.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице сгорел трамвай: видео

20.12.2017 - 21:11
После пожара в трамвае винницкие транспортники проведут ревизию и станут бороться с солью Утром 20 декабря загорелся курсирующий по Виннице трамвай. Запах тления водитель и кондуктор почувствовали на остановке «Медуниверситет», ...

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016
В относительно небольшом удалении от ...