ЗСУ знищили батальйон 98-ої десантної дивізії ЗС РФ

Російські загарбники нещодавно просунулися вперед поблизу частково окупованого нескореного містечка Часів Яр (захаідніше раніше захопленого ворогом Бахмута) на Краматорському напрямку.

Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

При цьому авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» вже кілька днів поспіль не змінює свою карту на цій ділянці фронту.

Натомість полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що в районі Часового Яру наші захисники знищили батальйон 98-ої дивізії повітряно-десантних військ РФ (пункт постійної дислокації в Іваново). До складу батальону може входити 400-800 чоловік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американка отращивает бедра до 2,5 метров в надежде поставить мировой рекорд: видео

18.07.2017 - 15:18
43-летняя Бобби-Джо Уэстли из Пенсильвании весит почти 250 килограммов, а обхват ее бедер — 241 сантиметр. Женщина не хочет худеть, даже наоборот: она собирается увеличить объемы и побить предыдущий мировой ...

На Винничине начальник колонии угодил в ДТП: видео

14.07.2017
Вечером 13 июля неподалеку от ...