ЗСУ знищили багато окупантів під Торецьком

На Торецькому напрямку протягом перших шістнадцяти годин 23 грудня російські окупанти тринадцять разів атакували позиції Сил оборони у районах Диліївки, Дачного, Білої Гори, Щербинівки та Торецька.

«Досі тривають шість бойових зіткнень», — про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів о 18:39 розповів наступне:

«На Торецькому напрямку сьогодні весь день масова утилізація орків; вирішили здохнути в цьому році і не нести своє лайно в наступний».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сестра британского экс-министра разделась в прямом эфире: видео

16.02.2019 - 14:10
В Британии не утихают страсти вокруг грядущего выхода из состава ЕС. Причем, против этого шага выступают не только большинство населения Соединенного Королевства, но и известные политики, и даже их родственники. ...

Путин отличился в Китае игрой на рояле: видео

14.05.2017
Сыграл на рояле две мелодии ...

Секреты повседневного макияжа, — мастер-класс

22.11.2015
Мастер-класс по повседневному макияжу. Как ...