ЗСУ знищили багато «кадировців» під Бахмутом

Президент України сьогодні відвідав передові позиції Сил оборони на Бахмутському напрямку, де привітав військовослужбовців Сил спеціальних операцій з їх професійним святом.

Про це, серед інших, на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України, оприлюднивши відповідне відео.

Звісно тут важливе не стільки особисті вітання Володимира Зеленського наших захисників, скільки його відвідування найбільш гарячої ділянки фронту.

Нагадаємо, про останні великі просування на Бахмутському напрямку (південніше міста) активно говорилося два дні тому.

Сьогодні ж речник ГШ ЗСУ Андрій Ковальов про цю ділянку фронту повідомив,  що від ворожих артилерійських обстрілів постраждали більше п’ятнадцяти населених пунктів, в тому числі: Міньківка, Богданівка, Часів Яр, Іванівське, Предтечине, Біла Гора Донецької області.

Про відповідь наших захисників розповів рашистський Телеграм-канал «Кавказ Фронт»:  «Много погибших из Чечни… В районе Бахмута противник применил кассетные боеприпасы, что очень сказывается по живой силе».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице копы жестко расправились с водителем, который им посигналил: видео

30.04.2018 - 00:55
В Виннице произошел конфликт между молодым водителем и патрульной полицией, который вызвал бурную реакцию и обсуждение не только в городе, но и в стране из-за публикации резонансного видео. Водителя в ...

На Донбассе удалось снять на видео интенсивный бой

25.11.2017
24 ноября СММ ОБСЕ опубликовала ...