ЗСУ знищили американськими КАБами будинок з окупантами

Винищувач Повітряних сил Збройних сил України двома американськими високоточними керованими авіаційними бомбами «GBU» знищив багатоповерховий будинок, в якому накопичилися штурмовики російських окупантів.

Про це повідомив військовий новинний Телеграм-канал «A.I.R.T.E.A.M_UA», який адмініструється самими пілотами, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео з наступним коментарем:

«А ось і відео нашої роботи. Відпрацювали двома GBU по скупченню живої сили противника. Ціль була виявлена завчасно, координати підтверджені і орки отримали своє. Працюємо далі».

Ролик змонтований з кадрів, відзнятих розвідувальним безпілотним літальним апаратом, оператори якого вистежили ціль та скоригували влучний удар по ній.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже

01.11.2015 - 13:50
А был ли в багажнике мешок картошки? ...

В Apple создали робота для утилизации iPhone (видео)

30.03.2016
Процесс полной разборки iPhone занимает ...