ЗСУ знищили американськими КАБами будинок з окупантами
Винищувач Повітряних сил Збройних сил України двома американськими високоточними керованими авіаційними бомбами «GBU» знищив багатоповерховий будинок, в якому накопичилися штурмовики російських окупантів.
Про це повідомив військовий новинний Телеграм-канал «A.I.R.T.E.A.M_UA», який адмініструється самими пілотами, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео з наступним коментарем:
«А ось і відео нашої роботи. Відпрацювали двома GBU по скупченню живої сили противника. Ціль була виявлена завчасно, координати підтверджені і орки отримали своє. Працюємо далі».
Ролик змонтований з кадрів, відзнятих розвідувальним безпілотним літальним апаратом, оператори якого вистежили ціль та скоригували влучний удар по ній.
Подпишитесь на новости
























