ЗСУ зхопили в полон групу російських військових

На Бахмутському напрямку російські окупанти сьогодні штурмують наші позиції без бронетехніки – піхотними групами. Українські захисники їх знищують дронами-камікадзе та скидами гранат з безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 8:54 він зазначив, що таким чином загарбники «ціною життів мстяться за вчорашній провал️». Загалом ситуація складна:

«В Іванівському, як після ядерного удару — самі лише ямки та нори в підвали. Тримати оборону дуже складно, тиск колосальний».

У свою чергу, Телеграм-канал «Тарас Григорович повідомляє» оприлюднив фотографії інтервентів, яких наші захисники взяли в полон під Бахмутом. На світлинах видно дев’ять загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016 - 15:52
«Навігатор» спробує привнести нові знання у маси задля кращого сприйняття процесів декомунізації. Прогулюючись вулицею з новою декомунізованою назвою Марії Гавриш, журналіст “ВІНТЕРИ” Галина Гулько розпитувала жителів П’ятничан, що вони знають ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.02.2019
Переписка в интернете: — Голова ...