ЗСУ завдали втрат російським загарбникам на Курщині
Бійці 73-го морського центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України успішно відбили штурм північнокорейських військових на одну з позицій Сил оборони в Курській області Росії.
Про це на своїх медіаресурсах повідомила пресслужба ССО ЗСУ, вказавши, що при цьому наші захисники ліквідували дванадцять штурмовиків з КНДР, ще двадцять поранили.
Таким чином, ворог втратив півтора загальноприйнятого у обох сторін взводу особового складу. Путінських посіпак нищили скидами гранат з безпілотних літальних апаратів та вогнем з автоматичного станкового гранатомета «MK-19».
Під час цього бою бійці ССО також надали домедичну допомогу пораненому піхотинцю з дружнього підрозділу та успішно евакуювали його з поля бою.
Подпишитесь на новости
























