ЗСУ завдали потужного удару по окупантам на Луганщині

Зрозуміло, що голові Луганської обласної військової адміністрації Сергію Гайдаю дуже хочеться якомога швидше звільнити окуповану територію. Не лише йому, але інші офіційні особи поводяться більш стримано. Сьогодні Сергій Гайдай заявив, що Збройні сили України вже зовсім близько від Кремінної, і загарбники начебто розуміють, що це місто їм не втримати. А сприятиме нашому наступу похолодання, внаслідок якого трохи примерзла багнюка…

Серед відносно авторитетних і достовірних пабліків Телеграм-канал «Донбас Оперативний» також скрізь шукає ознаки наступу ЗСУ. В тому числі, сьогоднішній інтенсивний артилерійський обстріл об’єктів окупантів в Кремінній:

«Сватове-Кремінна. Тут, як і раніше, наше просування чергується з контратаками ворога. Окупанти не мають успіху після масованих атак у бік Макіївки, Невського, Зарічного та Тернів. ЗСУ змушують ворога відходити після таких контратак, внаслідок чого окупанти втрачають позиції».

Одначе спікер Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун більш стриманий. Хоча, з його слів, «на Куп’янському (Сватівському) та Лиманському (Кремінському) напрямках противник веде оборону», це не заважає йому вести і штурмові дії:

«За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Червонопопівка і Білогорівка Луганської області».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Лукашенко на встрече с Порошенко потрясающе отреагировал на оголенную активистку: видео

21.07.2017 - 15:45
Президента Беларуси Александра Лукашенко, который нынче пребывает с официальным визитом в Киеве, ничем не проймешь. Он достойно отреагировал на появлении в зале, где происходило подписание украинско-белорусских программ сотрудничества, девушки с ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...

Появилось видео сильного пожара топливных складов под Киевом

05.06.2017
В Броварах Киевской области вспыхнул ...