ЗСУ завдади окупантам великих втрат на Покровському напрямку

Як повідомлялося раніше, одразу після завершення декларативного Пасхального перемир’я російські окупанти розпочали інтенсивні штурми на західному фасі Покровського напрямку – в бік Дніпропетровщини.

Зокрема це підтверджує наш захисник і водночас блогер, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Резерви піхоти, які орки підвели ближче за рахунок «перемир’я», кинули в бій на броні та мотоциклах — дуже напружено на фронті».

А блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів підбив проміжні підсумки цього наступу:

«З ночі в напрямку Дніпропетровського кордону ворог постійно штурмує наші позиції, як технікою так і піхотою. Знищено як мінімум 4 БМП. Авто та мотоцикли поки не рахували, їх багато. Три дні орки проводили мінімальні штурмові дії, накопичуючи піхоту в тилу, зараз весь цей зброд дохне посеред полів та лісосмуг».

Остаточні результати цих штурмів стануть відомі, вірогідно, вже згодом.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019 - 12:13
Сын уволенного вчера президентом Порошенко первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского Игорь очень креативно ответил на расследование программы «Наші гроші». Напомним, в материалах Дениса Бигуса Игорь, его отец, глава Укроборонпрома ...

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, ...