ЗСУ затрофеїли майже дві третини втрачених Росією БМП

Що не так з розрахунками «Oryx»?

Російські окупанти з початку широкомасштабного вторгнення втратили в Україні щонайменше 8044 одиниць військової техніки, що підтверджується фото та відеодоказами. Про це повідомив нідерландський мілітарний портал «Oryx».

В тому числі ворог втратив 1504 танки. З них 522 захоплено Збройними силами України, 56 покинуто (в підсумку теж захоплено ЗСУ), 862 знищено, 64 пошкоджено. Дуже велика доля трофейних танків (більше третини) пояснюється методикою збору інформації експертами «Oryx».

Справа в тому, що вони обліковують лише індивідуально упізнану техніку, наприклад, по серійному номеру. Звісно, практично вся трофейна техніка потрапила в інтернет в вигляді фото та відеозвітів. Тоді як значна частина знищеної або зовсім не відображена в мережі, або присутня там недостатньо чітко для «персоніфікації».

З бойовими машинами піхоти ця ситуація ще гротескніша: по даним «Oryx» загальні втрати становлять 1078 одиниць, з них захоплено 553 і покинуто ще 80 – майже дві третини (59%).

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що за період з 24 лютого по 21 листопада ворог втратив 2892 танки та 5822 бойових броньованих машин, з них за вчора 6 і 5 відповідно.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

«Реал» разгромил «Атлетико» в полуфинале ЛЧ: видео хет-трика Роналду

03.05.2017 - 00:28
Мадридский «Реал» с легкостью расправился в первом полуфинале Лиги чемпионов со своими земляками из «Атлетико» — 3:0. Как всегда в последнее время, судьбу поединка решил Криштиану Роналду, отметившийся вторым подряд ...

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015
В сети появился замечательный сатирический ...

Саакашвили выдвинул претензии Порошенко: видео

27.07.2017
Реакция Саакашвили на лишение гражданства ...