ЗСУ зайшли на нові позиції і захопили цінні трофеї

Минулої доби на Куп’янському (Сватівському) напрямку Бійці Сил оборони відбили понад двадцять атак ворога в районах Синьківки та Іванівки Харківської області і ще п’ять біля Надії Луганської області.

А на сусідньому Лиманському (Кремінському) напрямку наші захисники не допустили втрат позицій в районі Невельського Луганської області. (Тут вірогідна помилка, адже прифронтове Невельське є під Донецьком, на Луганщині є Новоселівське).

Про це в ранковому зведенні на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів пресцетр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, 68-а окрема єгерська бригада ЗСУ імені Олекси Довбуша, яка воює десь на цій самій північній ділянці фронту заявила про своє просування вперед:

«Вони (орки) лізуть, але ми про їхні плани знали заздалегідь, тому наша бригада, не чекаючи, поки вони накопичать сили, провела контрнаступальні штурмові дії: відбила пару позицій, взяла купу трофеїв – техніки і полонених».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В квартиру Саакашвили нагрянули силовики: видео

05.12.2017 - 09:09
Соратник Михаила Саакашвили Давид Сакварелидзе сообщил, что в квартире, в которой проживает в Киеве лидер Руха Новых сил Михаил Саакашвили, проходит обыск. По его словам, сам Михаил якобы находится на ...

Марш памяти Немцова прошел с провокациями: видео

26.02.2017
Несколько участников марша развернули баннер ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...

Украинские военные разработки. Бронеавтомобиль «Козак»

03.11.2015
27 СРМ-1 «Козак», Украина. Разработан ...