ЗСУ зайняли нові позиції під Бахмутом

На Бахмутському напрямку минулої доби бійці Сил оборони продовжували ведення наступальних дій, знищуючи ворога, крок за кроком звільняючи тимчасово окуповані території та закріплюючись на досягнутих рубежах.

При цьому наші захисники успішно відбили п’ять атак противника в районі нещодавно звільненого села Кліщіївка південніше Бахмута, де російські окупанти намагалися відновити втрачене положення.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом деякі інтервенти, які відносно об’єктивно описують хід бойових дій, вказують, що безперервні контратаки російських фашистів південніше Бахмута призводять лише до надмірних втрат та подальшого просування ЗСУ:

«Прогрес на лице. Тільки це не наш прогрес. Фокус з руїн (Кліщіївки та сусідньої Андріївки) змістився на залізну дорогу і північну частину Курдюмівки. А в планах у них (ЗСУ) рокада (траса Бахмут – Горлівка)».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017 - 12:15
Импичмент президенту Республики Корея Пак Кын Хе привел к массовым беспорядкам в Сеуле. СМИ сообщают о первых погибших. Один из них 72-летний мужчина скончался после множественных травм головы. Поводом для ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...