ЗСУ зайняли частину населеного пункту під Донецьком

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що Збройні сили зайняли частину Опитного у Донецькій області.

«Рух відбувався в районі Опитного. Сили оборони зайняли частину цього населеного пункту. І мали протягом тижня частковий успіх в районі Новомайорське. У тих ділянках, де вдалося досягти успіху, наші Збройні сили зараз там закріплюються», — розповіла Маляр

Російські окупанти відступили з Опитного — також підтверджує народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін, оприлюднивши в якості доказів скріншоти панічних повідомлень рашистів.

Насправді ступінь контролю населеного пункту Збройними силами України наразі остаточно невідома. Але однозначно, що наші захисники звільнили велику територію, адже ворог втратив свій виступ-плацдарм з Опитного в бік Авдіївки.

Крім того, нагадаємо, ворог бідкається, що російська артилерія переплутала відступаючих з Опитного загарбників з наступаючими Силами оборони і завдала по ним удар.

В результаті «дружнього вогню» ліквідовані 27 інтервентів (великий взвод), ще 34 поранені (половина важкі), знищено кілька одиниць техніки.

До речі, рашисти постійно скаржаться не відсутність координації між підрозділами окупантів і часті факти «дружнього вогню», в тому числі, й артилерійського.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019 - 12:52
Мама, я посуду помыла, уроки сделала, школу и универ закончила, замуж вышла, детей родила, можно я пойду погуляю? — Девушка, давайте сегодня вечером с вами встретимся. — Я замужем, какой ...