ЗСУ захопили ворожу позицію на Курщині
Бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України захопили ворожу позицію в якомусь лісовому масиві в Курській області РФ, ліквідувавши кількох путінських вояк (щонайменше п’ятьох) і взявши в полон ще двох.
Про це наші захисники повідомили, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих екшн-камерами, встановлених на їх шоломах.
Ми помітили цей ролик на сторінці військового блогера «АЗОВ_UA_NATO_USA» в соціальній мережі «Х».
Спочатку бачимо кадри ближнього стрілецького бою в лісі, зокрема ліквідацію кількох загарбників. Поступово бійці ССО просунулися вперед до бліндажа чи ями, де залишилися двоє останніх живих російських фашистів.
Беручи їх в полон один з наших захисників заявив, що їх розгромило «Динамо Київ»… Можна припустити, що наші хлопці — фанати столичного клубу.
Бійці ССО ЗСУ знищують підорів у Курській області. pic.twitter.com/X5jt9aaF69
— АЗОВ_UA_NATO_USA△🇺🇦🇺🇸🇪🇺🇬🇧🇩🇪🇵🇱 (@herooftheday10) November 16, 2024
Подпишитесь на новости
























