ЗСУ захопили в полон велику групу окупантів
Бійці Сил оборони, «які нормально роздають на горіхи загарбникам на Курахівському напрямку», взяли в полон одразу вісьмох російських окупантів.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«Хлопці — красені: дають результат не лише в полонених орках, а і відбиваючи позиції. Приємно усвідомлювати, що є такі підрозділи. Детальніше щось говорити, думаю, не варто».
Додамо, що сьогодні, за даними Генштабу ЗСУ, станом на 16:00 ворог 94 рази атакував позиції Сил оборони. Найбільш активно діє на Покровському напрямку.
Подпишитесь на новости
























