ЗСУ захопили в полон велику групу окупантів

Бійці Сил оборони, «які нормально роздають на горіхи загарбникам на Курахівському напрямку», взяли в полон одразу вісьмох російських окупантів.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Хлопці — красені: дають результат не лише в полонених орках, а і відбиваючи позиції. Приємно усвідомлювати, що є такі підрозділи. Детальніше щось говорити, думаю, не варто».

Додамо, що сьогодні, за даними Генштабу ЗСУ, станом на 16:00 ворог 94 рази атакував позиції Сил оборони. Найбільш активно діє на Покровському напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

С Башни Трампа в Нью-Йорке потребовали свободы для Сенцова: видео

24.10.2017 - 12:56
Трампу решили напомнить об узниках, находящихся в российских тюрьмах. Хотя Белый дом ранее и «выражал обеспокоенность», но тема политзаключенных в современной РФ не сдвинулась с мертвой точки. Чтобы напомнить американскому ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...