ЗСУ захопили в полон росіян на окупованій території

Диверсійно-розвідувальна група Збройних сил України зайшла в окуповане селище Урожайне Волновахського району Донецької області (Бердянський напрямок, південніше Великої Новосілки) й вивели звідти на вільну територію двох полонених інтервентів.

Наші захисники, прикинувшись окупантами, почали перевіряти загарбників в якомусь розбитому будинку, підозрюючи їх в тому, що вони начебто «укри».

Хоча українські бійці володіють російською мовою, інтервенти не могли не помітити українську військову форму та сині стрічки на шоломах. Однак, схоже, вони в будь-якому випадку були захоплені зненацька й не мали наміру чинити спротив. Тим паче, шо обидва чоловіки старшого віку і явно «спиті», схоже, колишні ув’язненні.

Як їх доставили на вільну територію, не вказано. В кінці ролика, який оприлюднив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», вони вже «упаковані» (зв’язані руки й закриті очі), чекають транспортування в наш тил.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Водителя авто из кортежа президента обвиняют в наезде на мальчика: видео

31.05.2018 - 22:55
В Киеве произошло ДТП, в результате которого получил 13-летний подросток, ехавший по нерегулируемому пешеходному переходу на велосипеде. По данным «УП», его сбила машина из кортежа президента Порошенко. При этом в ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...