ЗСУ захопили в полон окупантів на Курщині
В Курській області Росії бійці Збройних сил України взяли в полон двох путінських вояків.
Про це з посиланням на наших захисників розповів військовий блогер «АЗОВ_UA_NATO_USA».
Він оприлюднив відповідне відео, на якому полонені інтервенти під акомпанемент недалекої стрілянини дякують майстру, який лагодить бійцям Сил оборони безпілотні літальні апарати:
«Антон, спасибі тобі за ремонт дронів, вони допомагають нас вбивати».
Звертаємо увагу, що пораненому загарбники надали медичну допомогу – його рука щільно забинтована і висить на перев’язі.
Додамо, що сьогодні станом на 22 годину на Курщині Сили оборони України відбили дев’ять штурмових дій російських загарбників, до цього часу тривали три боєзіткнення. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.
ЗСУ взяли підорів на Курщині. pic.twitter.com/Tzai8Jihdf
— АЗОВ_UA_NATO_USA△🇺🇦🇺🇸🇪🇺🇬🇧🇩🇪🇵🇱 (@herooftheday10) January 16, 2025
Подпишитесь на новости























