ЗСУ захопили в полон групу військових РФ на Курщині

Бійці окремого штурмового батальйону «АРЕЙ» Сухопутних військ Збройних сил України, який позиціонує себе також як підрозділ Української добровольчої армії, на території Курської області Росії ліквідували п’ятнадцять вояків Путіна.

Ще трьох російських фашистів за підсумками цього бою наші захисники взяли в полон: «Нагодували, напоїли, в бліндажі надали першу медичну допомогу, ще й теплі шкарпетки дали».

Про це повідомили служба зв’язків з громадськістю підрозділу на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та речник УДА Сергій Братчук у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відео інтерв’ю одного з полонених.

Він розповів про гуманне ставлення українських військових до полонених, а також про те, що їх обстрілювали свої, коли зрозуміли, що вони здалися в полон. Через це загинув один з росіян – його завалило дахом.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как президент Коста-Рики съел осу

19.06.2017 - 00:16
Президент Коста-Рики реально крутой мужик! Да еще с великолепным чувством юмора! Общаясь с журналистами на открытом воздухе, он не моргнув глазом съел залетевшую ему в рот осу. Луис Гильермо Солис, такое ...

США терзает мощный ураган

03.09.2016
Ураганы ежегодно терзают прибрежные штаты ...