ЗСУ захопили в полон групу окупантів на Харківщині
Троє бійців другого механізованого батальйону третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України в Харківськй області взяли в полон щонайменше трьох російських окупантів.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Ми бачимо, як троє наших захисників підкрадаються між деревами до ворожої позиції в якомусь лісовому масиві. Потім вони кидають гаранти в нори і бліндажі інтервентів. Після кількох вибухів звідти вилізли здаватися троє загарбників.
З попередніх новин відомо, що третя бригада воює на південному фасі Куп’янського напрямку.
Подпишитесь на новости
























