ЗСУ взяли в полон велику групу окупантів на Курщині
Бійці Збройних сил України взяли в полон щонайменше вісім путінських вояк в Курській області РФ.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив блогер «АЗОВ_UA_NATO_USA».
Він оприлюднив відповідне відео, відзняте нашими захисниками, на якому полонені голосно, але невпопад вітають Сили оборони і українців з Новим роком.
Полонені російські фашисти сидять на землі у якомусь підвалі з вільними руками, але, здається, з замотаними на рівні очей головами. На жаль, облич інтервентів з-під капюшонів і шапок не видно.
Щодо боїв 2-го січня, то Генштаб ЗСУ повідомив, що станом на 22:00 у Курській області українські захисники відбили сім ворожих атак, два боєзіткнення тривають дотепер.
ЗСУ взяли купу підорів на Курщині. pic.twitter.com/eXMnXKfeu1
— АЗОВ_UA_NATO_USA△🇺🇦🇺🇸🇪🇺🇬🇧🇩🇪🇵🇱 (@herooftheday10) January 1, 2025
Подпишитесь на новости
























