ЗСУ взяли в полон велику групу окупантів на Харківщині

Бійці Збройних сил України біля частково окупованого прикордонного містечка Вовчанськ Харківської області взяли в полон щонайменше дев’ять російських загарбників.

В напівзруйнованому приміщенні обличчями до підлоги з руками за головами лежать в одній з кімнат мінімум четверо інтервентів, а в іншій ще щонайменше п’ять. Біля них стоять бійці ЗСУ.

При цьому чути стрілянину і вибухи, а також розмови наших захисників, які, зокрема, обговорюють, як вивезти полонених…

Про це з посиланням на наших захисників повідомив Телеграм-канал «russia no context», оприлюднивши відповідне відео, відзняте на смартфон одним з військовослужбовців Сил оборони.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стало известно, что снимала победительница Евровидения в Киеве

25.07.2018 - 14:38
Если поначалу в группе Нетты Барзилай уверяли, что снимают в столице Украины новый клип исполнительницы, то когда видео смонтировали, оказалось, что это реклама сериалов. Запись уже размещена на YouTube. Похоже, ...