ЗСУ взяли в полон окупантів в селищі Шевченко

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів в результаті ближнього бою в майже повністю окупованому селищі Шевченко південніше вільного прифронтового міста Покровськ Донецької області.

Про це наші захисники розповіли у відповідному відео, змонтованому з кадрів, відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами, та озвученому змістовним коментарем з роз’ясненнями.

Двоє бійців Сил оборони укрилися в зруйнованій будівлі, де їх почали атакувати четверо загарбників. Бій тривав, доки по інтервентах не прилетіла зграя дронів-камікадзе. Двоє були ними ліквідовані, а ще двоє здалися в полон українським піхотинцям в будівлі.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы обстреляли позиции ВСУ у Широкино из артиллерии: видео

01.11.2017 - 21:18
Пресс-центр штаба АТО разместил на своей странице в Фейсбук видео, в котором рассказывается о спасении троих бойцов ВСУ, получивших ранения под обстрелом со стороны российско-оккупационных войск на приморском направлении у ...

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016
Одна маленькая, но очень умная ...

Появилось видео реакции Меркель на обращение к ней Путина

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...