ЗСУ взяли в полон окупантів в селищі Шевченко
Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів в результаті ближнього бою в майже повністю окупованому селищі Шевченко південніше вільного прифронтового міста Покровськ Донецької області.
Про це наші захисники розповіли у відповідному відео, змонтованому з кадрів, відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами, та озвученому змістовним коментарем з роз’ясненнями.
Двоє бійців Сил оборони укрилися в зруйнованій будівлі, де їх почали атакувати четверо загарбників. Бій тривав, доки по інтервентах не прилетіла зграя дронів-камікадзе. Двоє були ними ліквідовані, а ще двоє здалися в полон українським піхотинцям в будівлі.
Бои в Шевченково под Покровском.https://t.co/uacqrqBgUQ pic.twitter.com/067Vj3KJvs
— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) March 9, 2025
Подпишитесь на новости























