ЗСУ взяли в полон окупантів на Курщині

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів, які вижили після штурму наших позицій в Курській області РФ.

Про це повідомив Телеграм-канал «ЧВК Б.О.М.Ж», який адмініструють наші захисники.

Вони оприлюднили відповідне відео, записане побратимами, на якому полонені сидять в якомусь приміщенні біля цегляної стіни з українським прапором і зачитують традиційні «вітання», що закінчуються словами «Слава Україні!».

У інтервентів зв’язані перед собою руки, але так, що вони можуть ними користуватися. Пораненому темношкірому Васі (мабуть, це позивний), який говорить з сильним акцентом, надано медичну допомогу – у нього перебинтована голова.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве и Питере эвакуация – в метро и на вокзалах ищут бомбы: видео

05.04.2017 - 12:13
После того, как 3-го апреля в результате взрыва в метро Санкт-Петербурга погибли 14 человек, а более 40 были ранены, в крупнейших городах России остается «напряженная» обстановка. Сегодня утром по причине ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...