ЗСУ взяли в полон групу російських окупантів

Бійці 25-ої окремої повітряно-десантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України взяли в полон п’ятьох російських окупантів на Покровському напрямку.

Про це повідомили наші захисники і блогери лейтенант ЗСУ з позивним Алекс (Телеграм-канал «Офіцер») і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Телеграм-канал «Говорять Снайпер»).

Зрештою, дані полонені взяли участь у зборі на безпілотні літальні апарати для «Айдару» — українські бійці записали з ними відео, в якому вони продекламували:  «Донатье на «Мавіки» для «Айдара», тому шо ми – орки – збиваємо їх сітками».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже

01.11.2015 - 13:50
А был ли в багажнике мешок картошки? ...

В Киеве во дворе суда одессит разбил топором 13 авто, видео

16.02.2018
У столичного суда одессит разгромил ...