ЗСУ взяли в полон групу окупантів в Кремінському лісі
Військовослужбовці Сил оборони знищили велику кількість штурмовиків російських окупантів в Серебрянському лісництві (Кремінському лісі) на Лиманському напрямку. При цьому кілька загарбників були взяті в полон нашими захисниками.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):
«В лісі чудес набутилювання орків продовжується. Останнім часом відбувається регулярне поповнення обмінного фонду. Все більше орків потрапляє на фронт буквально через сфабриковані судові справи».
За даними Генштабу ЗСУ, сьогодні станом на 16:00 на Лиманському напрямку ворог атакує в районах населених пунктів Надія, Новолюбівка, Зелена Долина та Ямполівка. Всього з початку доби на цьому напрямку нараховується п’ять боєзіткнень, одне з яких триває.
Подпишитесь на новости
























