ЗСУ взяли в полон дві групи російських загарбників

Нові відео з полоненими російськими окупантами трапляються в інтернеті регулярно, але ми звертаємо увагу переважно на масові випадки. Журналіст, ютубер і активіст Володимир Золкін розповів, що заплатив нашим захисникам громадські премії за сімох полонених, але на представленому ролику ми нарахували їх вісім. Всі стоять на колінах обличчями до стіни з руками за головою.

Володимир Золкін жаліється, що вже не вистачає фінансів для виплати премій нашим захисникам: «Шукаємо спонсора для програми. Патріотичні банки, де ви? Рекламувати вас будемо». Очевидно, справа добре налагоджена, а потік полонених зростає.

На другому відео наші захисники допитують щойно взятих полонених із ОРДО: «Донецкие ребятки». В кадр вмістилося чотири тіла, які лежать на землі, можливо їх більше. В них виявили українські турнікети та інше спорядження.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В США упал метеорит, видео

17.01.2018 - 12:17
Неподалеку от американского Детройта в ночь на 17 января упал метеорит. Данных о его размерах пока нет. Падение небесного тела спровоцировало незначительное землетрясение. Как сообщают в Национальной метеорологической службы США, ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...