ЗСУ взяли під вогневий контроль важливу дорогу

Протягом перших вісімнадцяти годин 25 серпня на Бахмутському напрямку російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі села Кліщіївка (південніше Бахмута).

При цьому від ворожих артилерійських обстрілів постраждали понад 25 населених пунктів; в тому числі, Залізнянське, Оріхово-Василівка, Богданівка, Часів Яр, Кліщіївка, Ступочки.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», сьогодні написав одразу три цікавих повідомлення (мабуть у відгулі):

«0:33. В районі Андріївки маємо просування, біля Курдюмівки теж».

«14:40. У орків на південному фланзі Бахмута великі втрати по техніці,, а людського ресурсу ще вистачає… Мені видається, що скоро головною зброєю в них будуть виключно люди з дронами і мінометами, навіть не з артою і авіацією, а саме така пропорція. Тому мобілізація десь 500 тисяч орків цього року теж видається невідворотною, але не для наступу на нас, а виключно для оборони, щоб протримати ще фронт. Тільки так».

«19:12. Ми взяли під вогневий контроль ділянку траси Горлівка — Бахмут завдяки тому, що зайняли гарні висоти. Орки сумні».

Мова за дорогу за Кліщіївкою, Андріївкою і Курдюмівкою, яка йде з Бахмута на південь через Опитне і Одрадне.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016 - 12:50
Индийские культурные традиции, в части танцев и песен, имеют сильное влияние не только на кинематограф, но и на армию. Танцуют все, даже пушки. Так, на показательных стрельбах из 155-мм гаубицы ...

Бунт во Львове: убить президентские амбиции Садового (видео)

09.06.2016
Туристический потенциал Львова раскрылся при ...

Ученые обнаружили планету пригодную для жизни: видео

17.11.2017
По предварительным оценкам, пригодную в ...