ЗСУ взяли під контроль трасу біля Кремінної

Збройні сили України досягли повного вогньового контролю за ділянкою траси Р-66 південніше Кремінної (до Сєвєродонецька). Про це повідомив військовий експерт Олександр Коваленко: «Тепер проїхати окупантам цим відрізком мінімум п’ять кілометрів, м’яко кажучи, на розслабоні і з вітерцем зовсім не вийде».

Він вважає, що це посилить логістичні проблеми агресора, зважаючи, що ця сама дорога північніше Кремінної вже давно безпосередньо під контролем ЗСУ.

З Олександром Коваленко не згоден український авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live», який вважає, що ЗСУ контролюють вогнем трасу Р-66 північніше Кремінної, але не південніше. Дивись карту.

Але схоже, що «deepstatemap.live» недооцінює успіхи ЗСУ. Наприклад, речник ГШ ЗСУ Олександр Штупун у вечірньому зведенні, серед іншого, заявив, що ворог обстрілював райони Площанки і Червонопопівки, які знаходяться безпосередньо на цій трасі північніше Кремінної.

А тому ЗСУ можуть бути ближче до Кремінної, ніж думає «deepstatemap.live», і з півдня.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Крыму при аресте активиста люди блокировали российских силовиков: видео

26.01.2017 - 14:04
У российских оккупационных властей в Крыму с каждым днем возникают все новые проблемы. Крымские татары, которых задерживают и попирают их права, все активнее чинят отпор. Сегодня российские силовики в Бахчисарае ...

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 ...