ЗСУ влаштували окупантам пастку в підземних ангарах

Російські загарбники потрапили в пастку в районі нещодавно окупованого ними села Нововасилівка. Там загарбники накопичили велику кількість штурмової піхоти в підземних ангарах.

Щоб не дати їй можливості для атаки, Сили оборони прагнуть знищити їх у підземеллях артилерійським вогнем і дронами-камікадзе.

 Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Бої в районі Нововасилівки на Покровському напрямку тривають: арта та FPV-дрони по максимуму працюють по орках, які заховались по підвалах на території ангарів. Там доволі обʼємні підвальні приміщення, через це вони там накопичувалися до цього моменту, а зараз просто забились по норах».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018 - 00:47
Сборная Украины, не пробившаяся на чемпионат мира, в этом году играет товарищеские матчи. В воскресенье был сыгран четвертый поединок в сезоне — со счетом 4:1 была бита команда Албании. Встреча прошла ...

Киев окутал смог: видео сверху

09.03.2017
Утром 9 марта большинство крупных ...