ЗСУ відтіснили окупантів під Бахмутом

Сили оборони відтіснили російських окупантів від траси постачання гарнізону Бахмута і періодично контратакують ворога. Мало того, в місто прибувають нові захисники.

Про це в Телеграм-каналі «Бахмутський демон» написав воїн Збройних сил України, який воює в районі траси Бахмут – Костянтинівка. Він не вірить в оточення: «Всі кажуть: «Котел». Але, якщо ситуація була би критичною, був би наказ відходити!».

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас оперативний» переклав наводить дані англомовних воєнних блогерів і OSINT-дослідників. Вони повторили те, про шо повідомлялося раніше.

Ворог просунувся вперед на сході міста (в Забахмутці), але це точно не загрожує його захисникам оточенням. На півночі агресор стримується, а на півдні навіть відходить назад (а саме про це каже «Бахмутський демон»).

Загарбники дещо просунулися значно північніше Бахмута, але це не впливає безпосередньо на ситуацію в місті.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Артиллерия уничтожила на Донбассе опорный пункт ДНР: видео

20.06.2018 - 20:31
Террористам нанесен большой урон в технике на Светлодарской дуге В итоговом отчете за 19 июня представитель Объединенных сил Николай Бондаренко подтвердил данные утренней сводки о потерях террористов: «За даними розвідки минулої ...

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...