ЗСУ відтіснили окупантів на Курщині
За перші 22 години вісімнадцятого січня в Курській області РФ бійці Сил оборони відбили 12 ворожих атак, одне бойове зіткнення триває до цього часу.
Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:
«Ворог завдав 409 артилерійських удари, зокрема 18 із реактивних систем залпового вогню».
У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів сьогодні написав:
«На Курщині поки відносна пауза: орки посилають дрібні штурмові групи, яким потім нормально так наєпурюють. Корейці щось також притихли».
Подпишитесь на новости
























