ЗСУ відступили під Роботиним, але не дають окупантам закріпитися на нових позиціях

Російські загарбники просунулися вперед в районі звільненого минулого літа села Роботине на Оріхівському напрямку – з боку сусіднього окупованого Вербового. Однак Сили оборони не дають агресору можливості там закріпитися.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Орки змогли зайняти декілька ВОПів, намагалися закріпитися та підтягнути регулярку, але були знищені та зґвалтовані нашою артою, яка добре пристріляна та має вже кращу ситуацію з боєприпасами та FPV-дронами. Лохи тупо не можуть закріпитися, постійно посилають туди «мʼяско».

Згодом Алекс розповів, що в цьому ж районі сьогодні наші захисники підбили бойову машину піхоти БМП-3 та китайський гольф-кар. Дивись відповідне відео, відзняте безпілотним літальним апаратом.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео, как кавказцы обворовали в Киеве экс-министра

07.11.2017 - 18:47
Воры в Киеве распоясались совсем. К примеру, сегодня в кафе Ярославом Валу бывшего министра Сергея Терехина и эсс-главу Главного контрольного управления Аминистрации президента Анатолия Балюка обчистил лица кавказской национальности. Как ...

Тяжелый бой на Светлодарской дуге: опубликовано видео

27.02.2018
Волонтерская группа «Повернись живим» показала ...