В РФ через паливну кризу люди перекривають автомагістралі
На наших очах дефіцит палива в країні-бензоколонці зростає попри оптимістичні заяви урядовців фашистської РФ, що нафтопродуктів в Росії багато. Ніхто не сумнівається, але нафту ще треба переробити в бензин чи дизель і доставити їх на АЗС…
В окремих регіонах дефіцит вже відверто переріс в паливну кризу на початкових стадіях. Наприклад, в Забайкальському краї, де ще раніше влада через нестачу пального припинила вивіз сміття з окремих населених пунктів.
А тепер в місті Чита розлючений натовп з сотень водіїв в черзі на автозаправній станції перекрив велику автомобільну магістраль. А це вже, погодьтеся, акція громадянської непокори.
Також не можуть не тішити величезні черги на АЗС Москви, наприклад в мікрорайоні Ясенево на нижченаведеному відео; щоправда, там дороги зумисно ще не перекривають. Але ж столицю Кремль забезпечує пальним в першу чергу.
В інших регіонах ситуація значно гірша, ніж у Москві, дивись нижченаведені відео…
Подпишитесь на новости
























