ЗСУ відреагували на повідомлення Міноборони про звільнення Андріївки

Заява Міноборони про звільнення села Андріївка у Бахмутському районі Донецької області є хибною. Про це повідомила 3-тя окрема штурмова бригада у Telegram в четвер, 14 вересня.

«Заява про взяття Андріївки є хибною та передчасною. Наразі тривають серйозні і важкі бої в районах Кліщіївки та Андріївки», – йдеться у повідомленні.

Військові додали, що подібні заяви є шкідливими, бо несуть загрозу для життя особового складу та шкодять виконанню бойових завдань.

Раніше у четвер заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила про звільнення Андріївки під Бахмутом. За її даними, підрозділи ЗСУ там закріплюються і рухаються далі.

Після реакції 3-ої бригади Маляр запевнила, що не викладає таку інформацію без координації та узгодження з військовими. А цього разу стався «збій». 

«Наразі відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій. В Адріївці є певний успіх та станом на зараз тривають важкі бої», – написала Маляр.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Гройсман раскритиковал решение НКРЭКУ по введению доплат за газ: видео

01.04.2017 - 19:18
Премьер-министр Владимир Гройсман требует пересмотра решения НКРЭКУ об абонплате за поставку газа населению. В Facebook глава правительства разместил видеообращение, в котором отметил, что хотя Нацкомиссия и не подчиняется Кабмину, но ...

К Земле несется крупный астероид: подлетит ближе, чем Луна

18.03.2019
К Земле стремительно приближается астероид. ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...

В Днепре спецназ освободил похищенную девочку: видео штурма

01.02.2019
В Днепре полиция и спецподразделение ...