ЗСУ відкинули окупантів в Соледарі і стабілізували фронт

Соледар Донецької області в останні дні приковує до себе більше уваги, чим сусідній Бахмут, адже там в минулі дні російським окупантам вдалося сильно відтіснити наших захисників і увірватися в місто.

Авторитетний і прискіпливий укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» на актуальній мапі зафіксував не просто стабілізацію лінії фронту в районі Соледара, але й помітний контрудар українських воїнів в межах міста.

Дивись мапи за сьоме і восьме січня. На останній ми синьою стрілочкою позначили місце відчутного просування Збройних сил України (раніше повідомлялося, що в Соледарі воює 46-а десантно-штурмова бригада).

Ось як «DeepState» прокоментував ситуацію у своєму Телеграм-каналі:

«У Соледарі уточнено лінію фронту біля «Артемсолі»… Утримаємося від оцінки ситуації і вам рекомендуємо. Зараз головне, щоб ЗСУ провели стабілізаційні заходи».

Речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун в ранковому зведенні лаконічно заявив, що наші воїни відбили ворожі атаки в районі Соледара.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как в киевском метро «Винницкие» собирали деньги на Андрея Ярмоленко: видео

04.12.2017 - 11:51
Винницкие трамваи, киевское метро, сельская свадьба и оперный батл стали «изюминками» выступления на Зимнем Кубке «Лиги Смеха» команды «Винницкие». В итоге А. Теренчук, И. Сопонару, Д. Голубев и их коллеги ...

Подрались нардепы от «Батькивщины» и БПП, видео

15.03.2018
В студии 5-го телеканала вспыхнул ...

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015
Ранее мы публиковали современную съемку ...