ЗСУ відкинули окупантів під Торецьком

Російсько-фашистські окупанти продовжують наступ на Торецькому напрямку. У тому числі в самому місті Торецьк, але переважно південніше його, на схід від селищ Неліпівка і Нью-Йорк.

Про це під час останнього оновлення своєї карти повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і колектив військових експертів «DeepState». 

Серед іншого повідомляється, що бійці 14-го окремого полку БпАК СБС показали кадри відбиття штурму росіян на північних околицях Неліпівки. 

Видно ураження ворожої бронетехніки.

«Подібні накати кацапні відбуваються постійно, дуже часто їх можна побачити в різних районах Неліпівки, тож сіра зона на мапі збільшилася. Сили Оборони активно працюють і роблять все можливе, щоб не дати кацапам закріпитися і продовжити рух далі», — коментує «DeepState».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017 - 21:38
В селе Михайлин Казатинского района организовали, пожалуй, самую необычную свадьбу года в Украине. В противовес тем, чье бракосочетание немыслимо без лимузинов, местная пара нашла альтернативу. Невеста торжественно выехала со двора ...