ЗСУ відкинули окупантів під Бахмутом

Російським окупантам не вдасться найближчим часом оточити Бахмут чи захопити місто лобовими атаками. Принаймні про це в останньому звіті про російсько-українську війну заявив американський Інститут вивчення війни (ISW): «Українські оборонці залишаються на позиціях в Бахмуті».

Нагадаємо, в своєму передостанньому зведенні ISW написав, що Збройні сили України готуються до відходу з Бахмута. Паралельно на це ж натякало Міністерство оборони Великобританії, а російський проукраїнський військовий експерт Руслан Лєвієв стверджував, що ЗСУ вже відступають з міста…

Схоже, що наші захисники вкотре зробили те, у що ніхто не вірив, а тому іноземні воєнні аналітики фактично констатують власні недостовірні оцінки.

Хоча, цікаво, що американський військовий оглядач Чак Пфаррер на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter взагалі заявив, що ЗСУ здійснили серйозну контрнаступальну операцію на південний захід від Бахмуту, начебто відкинувши загарбників від Іванівського в бік Кліщіївки.

Дивись його мапу, на якій він позначив цей удар блакитною стрілочкою – до речі, єдиною проти багатьох рожевих (інтервентів).

Інші джерела підтверджують контратаки Сил оборони на цій ділянці фронту, але ніхто не вказує на таку результативність.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017 - 16:05
Курьезная история произошла с журналистом BBC Беном Брауном. Во время того, как он на открытом воздухе брал интервью, к нему с собеседником подошла девушка, которую он, не отвлекаясь от разговора, полапал ...

Новый украинский БМП

30.10.2015
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 ...

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015
Длинномерные лесовозы усложняют движение на ...