ЗСУ відкинули окупантів на півдні Донеччини

На Новопавлівському (раніше Времівському) напрямку (південь Донецької області) десятого січня бійці Сил оборони знищили три бойові броньовані машини та шість мотоциклів російських окупантів.

При цьому на даній ділянці фронту наші захисники ліквідували 66 інтервентів, ще 80 поранили.

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Новопавлівському напрямку ворог 14 разів атакував наші позиції поблизу Костянтинополя, Зеленівки, Розливу, Роздольного, Великої Новосілки та Нескучного».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Горловки взят в плен террорист: видео

24.04.2018 - 17:33
Сегодня после обеда СБУ на своем сайте рассказала о задержании на пункте пропуске Зайцево (севернее Горловки) боевика ЛНР из Краснодонского района. В его обуви нашли «военный билет». В Украину боевик ...