ЗСУ відкинули окупантів на Оріхівському напрямку
На Оріхівському напрямку (Запорізька область) протягом перших шістнадцяти годин 25 грудня бійці Сил оборони успішно відбили дві спроби противника просунутись вперед в напрямку Новоданилівки.
Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів наступне:
«На напрямку АР (мається на увазі Запорізька область) завезли нову партію одноразових зеків, які виконують задачі методичного виснаження наших позицій. В прифронтових тилах одне одного стріляють, грабують місцевих та гвалтують жінок. Здебільшого скаржитися люди бояться, бо місцева «комендатура» на скарги не реагує».
Подпишитесь на новости
























