ЗСУ відкинули окупантів на Оріхівському напрямку

На Оріхівському напрямку (Запорізька область) протягом перших шістнадцяти годин 25 грудня бійці Сил оборони успішно відбили дві спроби противника просунутись вперед в напрямку Новоданилівки.

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів наступне:

«На напрямку АР (мається на увазі Запорізька область) завезли нову партію одноразових зеків, які виконують задачі методичного виснаження наших позицій. В прифронтових тилах одне одного стріляють, грабують місцевих та гвалтують жінок. Здебільшого скаржитися люди бояться, бо місцева «комендатура» на скарги не реагує».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Днепре охранники торгового центра усмирили дебошира, который орал, что он «атошник»: видео

17.07.2017 - 16:05
В одном из торговых центров Днепра после длительных уговоров охрана усмирила посетителя в камуфляже, называвшего себя атошником. Как позже выяснилось, человек служит в органах местного самоуправления. В АТО он был, ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...