ЗСУ відкинули окупантів на Оріхівському напрямку

На Оріхівському напрямку бійці Сил оборони протягом перших 22 годин шостого листопада відбили два штурми російських окупантів  в напрямку села Новоандріївка Оріхівської міської громади Пологівського району Запорізької області.

Про це у відповідній оперативній інформації, розміщеній на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і боєць 210-го окремого спеціального батальйону «Берлінго» Збройних сил України з позивним Балу у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Балу» з посиланням на бойових побратимів про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«На Оріхівському напрямку особливо без змін — відбили шість атак орків. Вони накопичують силу та проводять ротацію в тилу. Кожен день працює їхня артилерія та керовані авіаційні бомби, дуже багато пташок (дронів) в небі. Вчора наша артилерія відпрацювала касетами по скупченню орків».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смертник взорвал себя на КПП в Грозном (видео)

09.05.2016 - 22:00
В Заводском районе города Грозный (Чечня, Россия) утром 9 мая произошел взрыв на КПП. В  результате инцидента один полицейский погиб, еще трое пострадали. Злоумышленников, организовавших взрыв, было двое. Один их них совершил самоподрыв, второго при такой ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...