ЗСУ відкинули окупантів на Харківщині

На Харківському напрямку (прикордонна північ області) 21 грудня бійці Сил оборони відбили усі шість атак російсько-фашистських окупантів на свої позиції у районі Козачої Лопані, Високої Яруги та Вовчанська.

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Крім того він розповів про втрати загарбників на даній ділянці фронту за вказаний час:

«Ворог втратив 85 військовослужбовців вбитими та пораненими. Також наші воїни знищили дві артилерійські системи, автомобіль, п’ять безпілотних літальних апаратів та три одиниці спеціальної техніки окупантів, значно пошкодили автомобіль та одиницю спецтехніки».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018 - 21:31
Жуткая трагедия произошла на одном из пляжей Бразилии. Купавшийся возле берега 15-летний подросток Хосе Эрнест да Силву подвергся нападению тигровой акулы. Когда парня сумели вытащить на берег, он истекал кровью — ...

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016
Многие люди хотят заиметь джакузи. ...