ЗСУ відкинули окупантів на Харківщині
Восьмого березня бійці Сил оборони успішно відбили всі атаки російських окупантів на обох ділянках фронту в Харківській області.
Про це в оперативних зведеннях за минулу добу, розміщених на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.
Спочатку про прикордонну північ області: «На Харківському напрямку наші війська відбили шість атак противника в районі Вовчанська та у бік Петро-Іванівки».
А тоді про східну частину Харківщини: «На Куп’янському напрямку українські захисники відбили одинадцять штурмів у районах Кіндрашівки, Лозової, Степової Новоселівки, Нової Кругляківки та Загризового».
Подпишитесь на новости
























