ЗСУ відкинули окупантів на Харківщині

Восьмого березня бійці Сил оборони успішно відбили всі атаки російських окупантів на обох ділянках фронту в Харківській області.

Про це в оперативних зведеннях за минулу добу, розміщених на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Спочатку про прикордонну північ області: «На Харківському напрямку наші війська відбили шість атак противника в районі Вовчанська та у бік Петро-Іванівки».

А тоді про східну частину Харківщини: «На Куп’янському напрямку українські захисники відбили одинадцять штурмів у районах Кіндрашівки, Лозової, Степової Новоселівки, Нової Кругляківки та Загризового».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россия и ДНР скрывают Ташкента, опубликовав лишь старое видео с ним

24.09.2017 - 18:58
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...