ЗСУ відкинули окупантів на Харківщині

Дев’ятого лютого на обох ділянках фронту на Харківщині (Харківський напрямок на прикордонній півночі області та Куп’янський на сході) бійці Сил оборони відбили практично усі штурми російських окупантів.

Про це в своїх зведеннях за минулу добу, оприлюднених на офіційній сторінці в Соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Спочатку про північну ділянку фронту: «На Харківському напрямку наші воїни відбили три атаки ворога в районах Вовчанська та Фиголівки. Агресор завдав авіаційних ударів по населених пунктах Нестерне та Слатине».

І одразу про східну: «Ворог здійснив сім атак на наші укріплення на Куп’янському напрямку поблизу Богуславки, Степової Новосілки, Голубівки, Нової Кругляківки, Петропавлівки та Загризового».

Наші оборонці успішно відбили всі ці атаки ворога.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Околдован зимой

17.01.2016 - 18:46
Такое творение природы способно очаровать всех. Разве, что владельцу автомобиля, который на видео, это скорей всего не понравиться. Вот такой вот отмороженный автомобиль… ...

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...