ЗСУ відкинули окупантів на двох напрямках
Бійці Сил оборони за перші шістнадцять годин 23-го грудня відбили усі три атаки російських окупантів, які мали місце на лінії фронту в Запорізькій області.
Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
У тому числі, в східній частині регіону: «В районі Білогір’я на Гуляйпільському напрямку наші оборонці відбили один ворожий штурм».
Та у західній: «На Оріхівському напрямку ворог чотири рази без успіху намагався вибити наших захисників із займаних позицій».
Подпишитесь на новости
























