ЗСУ відкинули окупантів на Авдіївському напрямку

Російські окупанти нещодавно здійснили підтверджене просування поблизу Донецька «на тлі тривалих позиційних боїв уздовж усієї лінії зіткнення сьомого березня».

Про це дещо суперечливо в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW). То нещодавно, чи все-таки сьомого березня?

А от блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер» минулої ночі повідомив: «В Тоненькому хлопці відбилися і трохи повернули».

Тобто, наші захисники не тільки відбили вчорашні ворожі штурми минулої ночі в оточеному з трьох сторін селі, але й відкинули загарбників.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» змін лінії фронту за сьоме березня у порівнянні з шостим на цій ділянці не зафіксував.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В перерывах между обстрелами «морпехи» ДНР требуют сала: видео

27.03.2018 - 14:00
В утренней сводке за 26 марта под Мариуполем спикер АТО Олег Сушинский зафиксировал вражеские обстрелы украинских позиций у Водяного из гранатометов, крупнокалиберных пулеметов и стрелкового оружия. У Павлополя – из ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...