ЗСУ відчутно просунулися в бік Соледара
Минулої доби на Бахмутському напрямку бійці Сил оборони під щільними вогнем ворожої артилерії успішно відбили атаки російських окупантів в районі села Григорівка (північніше Бахмута).
Про це, серед іншого, в сьогоднішньому зведенні на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.
Тим часом вітчизняний авторитетний і прискіпливий укладач фронтових мап та воєнний експерт «DeepState» зафіксував звільнення нашими захисниками нових територій в цьому ж районі (північніше окупованого Соледара).
Дивись для порівняння скріншоти його карти за восьме й десяте липня; на останньому ми синіми стрілочками позначили місця просування ЗСУ.
Українські воїни вбили два клини в оборону ворога між вільними селами Роздолівка та Веселе. Один з них вже навіть забарвлений блакитним кольором – це означає, що наші захисники там надійно закріпилися.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)