ЗСУ відбили в окупантів кілька позицій на Вугледарському напрямку

На Шахтарському (Вугледарському) напрямку минулої доби російські окупанти завдали авіаційних ударів в районах Золотої Ниви, Одрадного, Макарівки та Рівнополя. А також обстріляли з артилерії Новомихайлівку, Вугледар, Новоукраїнку, Пречистівку та більше десятка інших населених пунктів.

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, блогер і український патріот з окупованих територій «Necro Mancer» звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що Сили оборони відбили в загарбників кілька позицій на цій ділянці фронту.

Так, батальйон «Восток» терористичного квазіутворення ДНР вказав, що після потужного артилерійського удару росіяни «відтягнулися на пару позицій назад».

А колишній командир «Востока» Олександр Ходаковський прямо вказав, що ЗСУ захопили кілька позицій інтервентів, причому після авіаційних ударів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский ответил на запрет «Сватов» гениальным видео о наперстках

30.11.2017 - 14:43
Владимр Зеленский записал уже третье видеообрашение в связи с запретом сериала «Сваты». Первые два были превентивными — в связи с запретом на въезд актеру из РФ Федору Добронравову. Третье — ...

Секреты повседневного макияжа, — мастер-класс

22.11.2015
Мастер-класс по повседневному макияжу. Как ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...