ЗСУ відбили потужний штурм на Торецькому напрямку
Сьогодні бійці Сил оборони відбили масований штурм російських окупантів на наші позиції в районі частково окупованого селища Неліпівка Торецької міської громади Бахмутського району Донецької області.
Про це, зокрема, у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 18:11 з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«На Торецькому напрямку в районі Неліпівки орків щось проперло: сьогодні люта активність штурмових груп. Більше ста рил атакували позиції СОУ на мопедах, БТР, пікапах. Хлопці відбилися».
Очевидно, про ці саме події у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман):
«Там такий зброд заїхав на штурм Торецького напрямку — капець, не вистачає тільки вершників на конях».
Подпишитесь на новости
























