ЗСУ відбили потужний штурм на Торецькому напрямку

Сьогодні бійці Сил оборони відбили масований штурм російських окупантів на наші позиції в районі частково окупованого селища Неліпівка Торецької міської громади Бахмутського району Донецької області.

Про це, зокрема, у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 18:11 з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«На Торецькому напрямку в районі Неліпівки орків щось проперло: сьогодні люта активність штурмових груп. Більше ста рил атакували позиції СОУ на мопедах, БТР, пікапах. Хлопці відбилися».

Очевидно, про ці саме події у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман):

«Там такий зброд заїхав на штурм Торецького напрямку — капець, не вистачає тільки вершників на конях».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Собчак совершено нападение: появились подробности (видео)

04.03.2018 - 17:03
На Ксению Собчак совершено нападение. Об этом кандидат в президенты России сообщила на своей странице в Твиттере. Вскоре она уточнила имя нападавшего и попросила помочь его идентифицировать. Мужчина толкнул Ксению ...

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018
На фоне того, какой сейчас ...