ЗСУ відбили наступ росіян на Луганщині

На лінії фронту в Луганській області російські окупанти «зосереджують зусилля на веденні наступальних дій» на Лиманському (Кремінському) напрямку та «не полишають спроб покращити тактичне положення» на Куп’янському (Сватівському) напрямку.

Минулої доби наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Лиман Перший Харківської області та Стельмахівка, Новоселівське, Площанка, Червонопопівка на Луганщині.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

Зокрема він також зазначив: «На Лиманському напрямку під вогневе ураження (ворога) потрапили Макіївка, Площанка, Червонопопівка, Діброва на Луганщині, а також Терни Донецької області».

Погодьтеся, противник не має жодного сенсу обстрілювати підконтрольні села (на відміну від крупних міст на кшталт Донецька). Тим не менше, авторитетний український укладач фронтових карт «deepstatemap.live» вперто зображає Площанку, Червонопопівку й Діброву окупованими. 

Як пояснити таке протиріччя між двома солідними джерелами, ми напевно не знаємо. Але зрозуміло, що контроль над цими трьома селами різко посилює позиції ЗСУ в районі Кремінної.

Ризикнемо припустити, що «deepstatemap.live» вперто чекає відео чи фотопідтвердження звільнення цих сіл, що є золотим правилом для укладачів карт. Але це ще не означає, що ГШ ЗСУ помиляється. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017 - 21:33
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» Владислав Подолян минувшей ночью попал в крайне неприятную историю, в которой предстал в дурном свете. Как рассказали журналисты «Киев оперативный«, все началось с ДТП, к ...

Нардепы Ляшко и Лещенко схлестнулись в Раде: опубликовано видео

06.07.2018
В Верховной Раде очередные «баталии». ...

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019
У здания Рады принялись дежурить ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...